Mrs.Sporty – nowy klub sportowy dla kobiet w Szczecinie

Reklama

Dzięki Mrs.Sporty trening staje się przyjemnością – nowy klub dla pań wreszcie w naszym mieście! Sieć kobiecych klubów sportowych, której współzałożycielką jest Stefanie Graf, otworzy 24 sierpnia swój pierwszy klub w Szczecinie.

Reklama

Firma Mrs.Sporty opiera się na franchisingu i od 2005 roku stale odnosi sukcesy. Teraz ulubiony klub sportowy dla kobiet otwarty zostanie pod kierownictwem Pauliny Skorza-Meibusch przy ulicy Duńskiej 58/u7. Skorza-Meibusch jest rodowitą Szczecinianką i postawiła sobie za cel stowrzyć paniom przyjemną atmosferę w ktόrej moga się cieszyć aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem. Czas skończyć z lenistwem! Klub sportowy Mrs.Sporty jest miejscem, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet. Treningi przebiegają tu przy dobrej zabawie i Panie ćwiczą w przyjaznej atmosferze i pod indywidualną opieką trenera.

Metoda treningόw Mrs.Spory opiera się na zasadach treningu obwodowego i jest połączeniem ćwiczeń wytrzymałościowych oraz siłowych. Trening jest uzupełniony odpowiednimi ćwiczeniami rozgrzewającymi, rozciągającymi i wyciszającymi. Metoda ta uwzględnia potrzeby i cele kobiet w różnym wieku. „Na trening w klubie Mrs. Sporty wystarczy poświęcić 30 minut dwa do trzech razy w tygodniu, by już po krótkim czasie zobaczyć efekty”, podkreśla Paulina.

Program zdrowego odżywiania, który został opracowany specjalnie pod kątem tego typu treningu uzupełnia koncept Mrs.Sporty. Dzięki dużemu doświadczeniu koncept Mrs. Sporty oferuje zdrową, skuteczną i trwałą alternatywę w porόwnaniu do tradycyjnych klubów fitnessu.

Aby uczcić otwarcie klubu Mrs. Sporty i zaprosić jak najwięcej Pań, manager klubu w Szczecinie rozpoczyna swoją działalność od wyjątkowej oferty. Do 24.08 br. obowiązuje specjalna oferta, dzięki której Panie mogą zaoszczędzić aż 120 zł wykupując karnet już dziś!
Iwona Kubus-Malinowska czeka na nowe członkinie, które zechcą razem z zespołem Mrs. Sporty rozpocząć treningi przy ul. Duńskiej 58/u7 w Szczecinie i dać innym przykład godny naśladowania. Treningi wcale nie muszą być długie ani nudne. „Naszym nadrzędnym celem jest czerpanie przyjemności z ruchu i wspólnego spędzania czasu w aktywnej atmosferze”, wyjaśnia Kubus-Malinowska.

Tęsknisz za zdrowym stylem życia? Masz chęć zacząć się zdrowo odżywiać? W takim razie nie pozostaje Ci nic innego, jak odwiedzienie klubu Mrs.Sporty i osobiste przekonanie się o skuteczności sprawdzonej metody Stefanie Graf.

Klub będzie czynny od poniedziałku do soboty

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek : 09.00 – 18.00
sobota : 09.00 – 12.00

Więcej informacji na stronie www.mrssporty.pl/club597 oraz na Facebooku: www.facebook.com/Mrs.Sporty.Szczecin

ul. Duńska 58/u7
71-795 Szczecin
Tel: 507 697 717

 

Reklama
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Komentarze

Dodaj komentarz

*