“Mój Szczecin” – wystawa Piotra Lewandowskiego w Café 22

Od 3 lipca w kawiarni Café 22 będzie można podziwiać nie tylko piękną panoramę Szczecina, ale też najpiękniejsze miejsca w mieście uchwycone na obrazach Piotra Lewandowskiego.

Artysta urodził się w 1980 roku w Szczecinie, ukończył Liceum Sztuk Plastycznych oraz Wyższą Szkołę Sztuki użytkowej w Szczecinie o specjalności – grafika. Od 2006 roku jest członkiem Związku Artystów Plastyków w Szczecinie. Jego domenami są: rysunek, ilustracja i grafika.

Piotr Lewandowski na swoim koncie ma już kilka indywidualnych wystaw, m.in. w szczecińskim Teatrze Kana („Ilustracja” 09.06.2006r.), w Galerii Prezydenckiej Urzędu Miasta w Szczecinie („Plakat i ilustracja” 19 stycznia 2007r.), w Galerii Sztuki Współczesnej „Klatka” w Szczecinie („Ilustracje i rysunki” 3 grudnia 2008r.), w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu („Rysunek satyryczny” 20 marca 2010r.) oraz w Galerii ZPAP w Szczecinie „Kierat I” („Bosman związany z regionem” 2011r.) – podczas tej wystawy zdobył II nagrodę w konkursie za plakat.

Wystawę prac pt. „Mój Szczecin” będzie można zobaczyć w lipcu i sierpniu w Café 22, na 22. piętrze biurowca Pazim. Pokazane na niej rysunki przedstawiają najpiękniejsze miejsca w Szczecinie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz