Koncert dla Mai

Reklama

17 lutego w sali koncertowej nad Rockerem (dawny DK Kolejarz) odbędzie się koncert charytatywny na rzecz dwuletniej Mai. Zagrają m.in. zespoły CtrlA, HoldStill, Heaven, Semi Dry, No Hay Banda.

Reklama

Koncert odbędzie się w celu zebrania pieniędzy na leczenie chorej dziewczynki o imieniu Maja.

Dwuletnia Maja jest wcześniakiem urodzonym z wagą 600 gr i 30 cm wzrostem. Dziewczynka rodziła się w ciężkiej zamartwicy. U Mai zdiagnozowano wiele nieprawidłowości w związku z wcześniactwem, jednak udało się uratować jej życie za pomocą długiej intubacji. Niestety w konsekwencji została poddana zabiegowi tracheostomii. W chwili obecnej Maja nadal oddycha za pomocą rurki tracheostomijnej, jej rodzice potrzebują jednak wsparcia finansowego na zakup specjalistycznego sprzętu, środków pomocniczych a także na pomoc lekarzy z całego kraju, aby mogła żyć normalnie.

Więcej o Mai można przeczytać na stronie www.majazyla.republika.pl.

CtrlA to czteroosobowy zespół, który nie lubi mówić o sobie. Najważniejsze dla nich jest to, żeby spotkać się i grać dobrego rocka. Dlatego najlepiej ich po prostu posłuchać.
http://www.facebook.com/pages/CtrlA/156689514378986

Heaven to przede wszystkim pozytywny przekaz i skoczne melodyjne utwory, które przenoszą słuchaczy do muzycznego nieba. Muzyka zespołu oscyluje wokół reggae, ale w autorskich utworach odnaleźć można również elementy innych gatunków muzycznych.
http://www.heaven.org.pl/
http://pl.myspace.com/heavendolice

HoldStill to jednen z najoryginalniejszych tworów na polskiej scenie muzycznej, grający muzykę elektroniczną na najwyższym poziomie z domieszką wielu gatunków muzycznych wzbogaconą pełnymi ciepła wokalami.
http://www.myspace.com/holdmestill
https://www.facebook.com/HoldStill

SemiDry – na ich koncertach usłyszeć można zarówno autorskie kompozycje jak i covery takich zespołów jak Alice In Chains, Mad Season, Drain Sth i innych.
http://www.facebook.com/semidry
http://www.youtube.com/user/SemiDryGrunge/videos

No Hay Banda ma na koncie występy w całej Polsce, oraz supportowanie takich zespołów jak Hey, Coma, Pogodno czy Cool Kids of Death. Muzyka zespołu nawiązuje do brzmień lat 60-tych jednak nie brakuje również odniesień do rozmaitych zespołów dzisiejszej sceny muzycznej.
http://www.facebook.com/pages/No-Hay-Banda/174273685939344

Początek koncertu: godz. 19.00
Bilety w cenie 8 zł (można dać więcej – cel charytatywny)

Więcej informacji o koncercie na Facebooku: http://www.facebook.com/events/310964752286975/

Na zdjęciach: dobrze rokujący, grający mocnego rocka zespół CtrlA, który zaprezentuje się szczecińskiej publiczności podczas piątkowego koncertu. Następne koncerty CtrlA będzie można zobaczyć 9.03 w Kontrastach przed zespołem Kabanos oraz 31 marca w szczecińskim Free Blues Clubie. 

Reklama
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Komentarze

Dodaj komentarz

*