The best of 2011: szczecińskie miejsca

Reklama

Szczecin jest miastem z wieloma ciekawymi miejscami, które nierozerwalnie wiążą się z bogatą historią naszego miasta. O których najczęściej czytali internauci w 2011 roku?

Reklama

W minionym roku internautów interesowały zarówno miejsca związane z miłymi wspomnieniami, jak Plaża Mieleńska, na której funkcjonowała jedyna w Szczecinie plaża naturystów oraz z tragicznymi wydarzeniami jak pożar Kaskady, którego 30. rocznica przypadała w kwietniu.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również fotoreportaż z miejsc, w których możemy znaleźć okruchy historii naszego miasta – napisy na murach, zabytkową infrastrukturę itp.

Poniżej 5 najpopularniejszych artykułów dotyczących szczecińskich miejsc.

Reklama
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Komentarze

One Response

  1. Niezapomniana przygoda. Polecam wskzitysm wybrać się do Kenii. Spędziłem tam tydzień wspf3lnie z żoną w kwietniu tego roku. W ofercie wycieczki wykupiliśmy tygodniowe safari tzw. duże safari. Tygodniowe safari daje możliwość zobaczenia wszystkiego lub prawie wszystkiego co oferuje Kenia. Przejechaliśmy prawie 2000 km przez cztery parki narodowe: Tsavo East, Amboseli, Naku Lake, Masai Mara. Cudowne miejsca.To co zobaczyliśmy przez te kilka dni było ponad nasze oczekiwania. Tego się nie da opisać, ani pokazać na filmie i zdjęciach to trzeba zobaczyć na własne oczy. Począwszy od niezliczonej ilości zwierząt kopytnych (zebry, antylopy, gazele, żyrafy), poprzez obowiązkowe słonie, lwy i hipopotamy, a kończąc na rzadkich nosorożcach i gepardach, z ktf3rymi bliskie spotkania zalicza się do tzw. fuksf3w. Logde czyli hotele na sawanie, w ktf3rych się odpoczywa pomiędzy kolejnymi etapami safari były bardzo komfortowe, pokoje lub domki z pięknymi widokami na dziką naturę, basen i super jedzenie. Polecam wskzitysm gorąco.

Dodaj komentarz