UL Club… czyli Szczecin w rytmie disco

Reklama

W miejscu dawnego Club 77 powstaje zupełnie nowy lokal, w którym dominować będzie muzyka disco polo, połączona z typowo rozrywkowymi rytmami. Pierwsi goście pojawią się w UL Club już w najbliższy czwartek, 20 października.

Reklama

Lokal po dawnych “Siódemkach” przy al. Bohaterów Warszawy przeszedł gruntowną metamorfozę. Duży parkiet został powiększony o około 1/3 i podświetlony, pojawią się nowe loże, podesty do tańczenia.

Nazwa klubu – “UL” nawiązuje do domu pszczół – zbiorowiska – w tym przypadku dużej grupy ludzi, których łączy jedno – chęć do dobrej zabawy. Stworzenie miejsca, w którym grana będzie muzyka disco polo jest nowością w Szczecinie, pomysłem dość odważnym, jednak powszechnie wiadomo, że ci, którzy najgłośniej krytykują ten gatunek muzyczny, często najlepiej się przy nim bawią.

Klub będzie funkcjonował przez cztery dni w tygodniu – od środy do soboty. W środy i czwartki odbywać się tam będa przede wszystkim imprezy studenckie, natomiast oferta weekendowa będzie skierowana bardziej do osób, które po pracy będą chciały dobrze się pobawić – wstęp dla pań będzie obowiązywał od 20 roku życia, dla panów od 22 roku życia. 

Reklama
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Komentarze

Dodaj komentarz

*