Skąd wziąć pieniądze na nowy samochód?

Szczecinianie lubią jeździć samochodami – o tym fakcie nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy przejść się ulicami miasta i zobaczyć te ogromne ilości aut stojących w korkach, zaparkowanych dosłownie wszędzie i usiłujących wjechać w każdą niewypełnioną jeszcze przestrzeń. Inną rzeczą, którą łatwo zauważyć jest wiek tych aut – są one w większości co najmniej dziesięcioletnie. Dlaczego szczecinianie nie kupują nowszych i lepszych aut? Po prostu nie mają pieniędzy i nie wiedzą jak je zdobyć.

Najprostszym sposobem na zdobycie funduszy na nowy pojazd jest wzięcie kredytu samochodowego – bez zbędnych i zarazem skomplikowanych formalności. Wystarczy oświadczenie o dochodach i można już starać się o uzyskanie kredytu na samochód lub inny pojazd. Nie jest do tego wymagana żadna wpłata własna, a spłatę można rozłożyć nawet na 120 comiesięcznych rat.

Dla właścicieli firm dobrym rozwiązaniem może być leasing samochodowy. W tym przypadku sporządzana jest umowa, której warunki mogą być bardzo elastyczne i dostosowane do potrzeb i wymagań klienta. Okres umowy może wynosić do 60 miesięcy, w określonej walucie (PLN, EUR, CHF), z pakietem korzystnych ubezpieczeń i przy zabezpieczeniu w postaci weksla in blanco.

Istniejąca od 2000 roku na szczecińskim rynku firma Co. FINANCE Centrum Obsługi Finansowej oferuje nie tylko najlepsze kredyty w Szczecinie, ale również inne produkty bankowe i ubezpieczeniowe, zawsze dobierając najkorzystniejsze warunki – indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od jego możliwości, potrzeb i wymagań.

Dzięki odrobinie wiedzy na temat kredytów samochodowych i podjęciu odpowiedniej decyzji może się okazać, że zdobycie funduszy na nowy samochód z salonu lub komisu, który zastąpi ten, który został przywieziony z zagranicy na lawecie jako niemiecki złom, jest banalnie proste i wcale nie znajduje się w sferze niespełnionych marzeń. 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz