Jak wypromować siebie i swój biznes

Każdy szanujący się przedsiębiorca wie, że odpowiedni wizerunek to jeden z podstawowych elementów dobrze funkcjonującego biznesu. Dbałość o wizerunek własnej firmy to jeden z kluczy do sukcesu na rynku. Co więc należy zrobić, żeby ten sukces osiągnąć?

DULNIK communico i Stary Młyn mają przyjemność zaprosić na szkolenie „Jak wypromować siebie i swój biznes”, które odbędzie się w Szczecinie we wtorek 23. sierpnia.

Jeśli prowadzisz własny biznes, zajmujesz się sprzedażą, marketingiem lub promocją, jeśli działasz na własną rękę – to szkolenie jest dla Ciebie. Dowiesz się na nim jak dbałość o wizerunek może wspierać twój biznes, jak zaplanować działania promocyjne i jak je realizować ze wsparciem mediów, pracowników i w Internecie. Podczas szkolenia omówimy także sposoby zapobiegania i postępowania podczas kryzysu wizerunkowego.

Szkolenie poprowadzi Karolina Dulnik, ekspert ds. komunikacji wewnętrznej i PR z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym, prowadząca swoją własną działalność.

Szkolenie „Jak wypromować siebie i swój biznes”, Szczecin, Stary Młyn, ul. Szeroka 19, 23. sierpnia 2011 r., godz. 9.00 – 17.00.
Więcej informacji: www.dulnik.com.pl
 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz