Green Way w Szczecinie – wkrótce otwarcie

Na ul. Krzywoustego, w pobliżu przystanku autobusowego przy pl. Kościuszki, w miejscu, gdzie jeszcze do niedawna mieścił się typowy bar typu fast-food, pojawi się wkrótce nowy punkt gastronomiczny, który w ofercie ma produkty o wiele bardziej przyjazne dla naszych żołądków. Będzie to pierwszy w Szczecinie bar sieci Green Way.

Green Way jest ogólnopolską siecią barów oferujących produkty związane ze zdrowymi stylami życia. Ideą firmy jest tworzenie produktów jak najbardziej przyjaznych ludzkiemu zdrowiu. W barach Green Way można nie tylko zdrowo, smacznie, niedrogo i ekologicznie zjeść, Food For Life to również awangardowy i niebanalny wystrój wnętrz, oraz ciekawa atmosfera.

Ideą firmy jest pełna rezygnacja z mięsa wszelkiego rodzaju i produktów mięsnych, które zazwyczaj pozyskuje się w przemysłowych hodowlach zwierząt.

Otwarcie lokalu Green Way Food For Life Bar planowane jest w sierpniu.

Więcej na temat firmy oraz tego, co można zjeść w barach sieci Green Way można znaleźć na stronie www.greenway.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/greenwayszczecin 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 Responses

  1. Nareszcie, w innych miastach to są od dawna po 2 albo więcej GW. A w naszej wiosce 🙂 dopiero teraz..
    Pamietajmy, że funkcjonują wege bary: AMAR na Śląskiej i wege bar przy targowisku Turzyn.

  2. Świetna sprawa. Przejrzałam menu na FB – prezentuje się bardzo ciekawie. No i nie widzę tam żadnych kotletów sojowych;p Nie jestem wegetarianką, ale chętnie wpadnę, bo wszystko brzmi bardzo apetycznie!

  3. A ja myślę, ze to super pomysł! Szczecinianie tylko czekają na wszelkie nowości i nie sądzę żebyśmy nie byli otwarci. Ja miałam nadzieję, że Green Way się w końcu pojawi! Zwłaszcza że ma przystępne ceny.

  4. Myślę, że Szczecin nie jest otwarty na takie nowości, ale mam nadzieję, że Green Way przetrwa bo jak dla mnie jest to super sprawa. Osobiście wątpię żeby kotlety sojowe podbiły serca osób mieszkających w Szczecinie 😛

Dodaj komentarz