Wernisaż zdjęć hip-hopowych Szczecina z lat 80-tych i 90-tych

Reklama

Kto pamięta lata 80-te i 90-te, gdy Szczecin był niekwestionowaną stolicą kultury Hip-Hop? Wielu młodych ludzi kojarzy je jedynie z opowieści starszych kolegów lub rodziców. Wszyscy, którzy chcieliby poznać lub przypomnieć sobie tamte czasy, powinien obowiązkowo odwiedzić „Wernisaż zdjęć Hip-Hopowych Szczecina z lat 80-tych i 90-tych”.

Reklama

Ekipa Sinior Skład Family we współpracy z SCK Kontrasty zapraszają na wernisaż, który w całości poświęcony jest szczecińskiej kulturze Hip-Hop. Podczas imprezy będzie można obejrzeć unikalne zdjęcia z okresu lat 80-tych i 90-tych, czyli najlepszego okresu szczecińskiego Hip-Hopu. Około setki wydrukowanych fotografii będzie umieszczonych na tablicach.

Wernisaż poświęcony jest pierwszym ekipom bboyowym, writerom, raperom i didżejom, którzy na stałe wpisali się w historię szczecińskiej kultury Hip-Hop. Ponadto, podczas oglądania, będzie można posłuchać muzyki z winyli, co z pewnością doda odpowiedniego klimatu imprezie. Będzie również istniała możliwość zakupu piwa i pizzy.

Podczas wernisazu zagra DJ MUSK XL – Mad Skillz ze Szczecina.

Wernisaż odbędzie się 24 czerwca o godz. 16.00 w restauracji “Da GraSSo” przy pl. Hołdu Pruskiego 9. Wstęp darmowy.

 

Reklama
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Komentarze

Dodaj komentarz

*