Floating Trippin’ Festival 2011

Tegoroczne lato będzie naprawdę gorące i ekstremalne! W dniach 2-3 lipca, przy Wałach Chrobrego, odbędzie się Floating Trippin’ Festival – nowatorska, pozbawiona wszelkich ograniczeń mieszanka wszystkiego co najlepsze w sporcie, muzyce, sztuce ulicy i rekreacji.

Odbywający się w ramach Dni Odry festiwal to projekt, który ma za zadanie udowodnić, że “masówka”, może całkowicie różnić się od ogólnie przyjętych rodzinnych imprez miejskich, czy festynów rodzinnych.

Wśród sportowo-ekstremalnych atrakcji festiwalu przewidziano m.in: zawody wakeboard, skimboard, desko i łyżworolkowe, skoki na trampolinie oraz zawody ulicznej piłki nożnej w klatkach. Ponadto czekają nas takie atrakcje jak testy Flysfish, paddle board, bieg śniadaniowy przez miasto za jadącym festiwalowym odkrytym busem, surfbike, paintball, baggy i pokazy skuterów wodnych Yamaha.

Miłośnicy street art’u również powinni być zadowoleni. Z myślą o nich odbędą pokazy oraz warsztaty tańca break dance, które zaprezentuje popularna szczecińska grupa Mad Skillz, konkursy na unikatowa rzeźbę z materiałów problemowych, a także Graffiti Jam, za którego sprawą na oczach widzów najlepsi lokalni mistrzowie graffiti przeprowadzą warsztaty oraz przemalują pływającą barkę na niepowtarzalną wizytówkę Szczecina – jedyną w swoim rodzaju “pływającą plażę”. Stanie się ona jednocześnie miejscem prezentacji i występów artystycznych i muzycznych. Na tej oryginalnej scenie odbędą się m.in.: Scratch Sesja – bitwa na dźwięki w wykonaniu szczecińskich Dj’ów, pokazy beatboxu, stand-up comedy, nocne pokazy filmowe oraz przede wszystkim koncerty z udziałem najlepszych zespołów wyłonionych w przeglądzie muzycznym “Młoda Nuta”. Główną atrakcją będą występy zespołów Braty Z Rakemna oraz Pogodno.

Po koncertach na barkowej pływającej plaży zagrają rezydenci klubów City Hall oraz Mezzoforte.

Więcej informacji na stronie www.ft.szczecin.pl 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz