Szczecin w Google Street View

Szczecin w aplikacji Google Street View? To jest możliwe! Dzięki zaangażowaniu internautów być może już niebawem obejrzymy w Google panoramę Wałów Chrobrego, Jasnych Błoni, Różanki lub innego ciekawego miejsca.

Przedstawiciele Google oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki ogłosili projekt zaprezentowania Polski w serwisie Google Street View, jako jednej z form promocji naszego kraju przed Euro 2012.

Google chce pokazać w Street View najważniejsze polskie miasta: Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk. Poza tymi miastami fotografowane będą również najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w kraju, którymi możemy pochwalić się na świecie. Tutaj szanse ma również nasze miasto – wszystko zależeć będzie bowiem od zgłoszeń internautów. Najciekawsze sugestie poddane zostaną pod głosowanie już w czerwcu. Zwycięskie miejsce zostanie odwiedzone tego lata przez ekipę Google i pokazane jako polska premiera Street View. Pozostałe finałowe miejsca stworzą galerię polskich skarbów.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie https://services.google.com/fb/forms/polska/ – propozycje miejsc można zgłaszać do końca maja, w czterech kategoriach:
– Miejsca kultury i historii
– Cuda natury
– Miejskie uroki
– Ukryte skarby

Z tej okazji powstała również specjalna strona na Facebooku, na której znajdą się wszelkie niezbędne informacje na temat akcji: www.facebook.com/GoogleStreetView.szczecin – warto odwiedzić i polubić. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz