Targi Motoshow Szczecin 2011

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem motoryzacji przez duże “M”. W dniach 9-10 kwietnia, na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbędą się największe w naszym regionie targi motoryzacyjne Motoshow Szczecin 2011.

Na powierzchni około 60 tysięcy metrów kwadratowych swoją ofertę przedstawią najpopularniejsi dealerzy samochodów osobowych i użytkowych, motocykli, a także różnego rodzaju akcesoriów. Pojawią się również stoiska firm reprezentujących takie branże jak: finanse, ubezpieczenia, nauka jazdy.

Targi Motoshow Szczecin to również, a może przede wszystkim (jak sama nazwa wskazuje) wielkie show pod znakiem ryku silnika samochodowego. Każdy fan motoryzacji z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie.

Jednymi z najważniejszych wydarzeń tej imprezy będą m.in. krajowa premiera sportowego Mini Morrisa i Mini Countrymana, a także prezentacja najnowszego Mercedesa klasy C i Hummera H2. Na targach pojawi się również kapitan Stali Gorzów, mistrz świata Tomasz Gollob.

Targi są czynne w godzinach 10.00 – 18.00 w sobotę (09.04) i niedzielę (10.04).
Cena biletu: 15 zł, bilet jest ważny 1 dzień, po wyjściu z terenu imprezy traci ważność.
Dzieci do lat 7: wstęp bezpłatny
Parking jest bezpłatny.

Poniżej w telegraficznym skrócie to, co będzie można zobaczyć podczas targów Motoshow Szczecin 2011.

Atrakcje na terenie hali

Otwarcie Targów – piątek 19.30 – prowadzi Adam Kornacki.
Impreza tylko dla zaproszonych gości VIP + Media.

Otwarcie Targów – Sobota 10:00 – w hali ok. 10.30 pojawi się Tomasz Gollob

Turbo Girls – przez cały czas trwania Motoshow Szczecin, piękne dziewczyny będą prezentowały profesjonalny body painting. Turbo Girls rozgrzeją każdego!

Symulator dachowania – wyjątkowy symulator, który odzwierciedla położenie auta po wypadku dachowania. Nauka wychodzenia z przewróconego samochodu.

Moto Kids – miejsce gdzie dzieci będą mogły bezpiecznie i ciekawie spędzić czas na zabawie. Strefa zorganizowana przez eduROBOT.pl

Moto Party – w sobotni wieczór chwila oddechu. Dla wszystkich wystawców i aktywnych uczestników organizujemy bankiet w klimacie Moto

Atrakcje na zewnątrz hali

Wojna Północ – Południe – wielkie show tuningowe! Na oczach widzów dojdzie do rywalizacji samochodów tuningowych, którą rozstrzygną profesjonalni sędziowie. Będzie kolorowo, głośno i odjechanie!

Beczka Śmierci – cmotocyklowa atrakcja na Motoshow. Zobaczycie kaskadera jeżdżącego po pionowych ścianach, wykonującego dodatkowo inne ewolucje: jazda bez trzymanki, jazda dwóch motocykli, umieszczenie przeszkód w beczce. Nie bez kozery beczka nosi nazwę „beczki śmierci”. Atrakcyjność numerów kaskaderskich jest współmierna z ponoszonym ryzykiem.

Król Błota – coś dla tych, którzy nie są z cukru. Walka o miano Króla Błota, czyli przejazd samochodem terenowym przez 40-metrową rynnę błota. Kto przebije się najdalej przez błotny tor, ten wygrywa!

Strefa Moto Klub – prezentacja zrzeszonych miłośników motoryzacji.
Autodemolka Demolition Derby – niesamowite pokazy autodemolki polegające na spychaniu przeciwnika z toru. Demolka na żywo!

Symulator jazdy na jednym kole – symulator podnoszenia motocykla do jazdy na tylnym kole. Wyśmienita zabawa dla wszystkich miłośników motorów.

Freestyle Motocyklowy FMX – pokaz tego, co można zrobić z motocyklem – m. in. backflip, zaprezentują czołowi freestylowcy.

Więcej informacji na stronie www.motoshow.szczecin.pl.
 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 Responses

 1. Jesteście pewni, że to najlepsze rozwiązani? Przeprasza, ale jakoś nie jestem zbytnio przekonany do Waszych odpowiedzi.

  Warto sprawdzić:

  Mam podobne zdanie, ale na Waszym miejscu poradziłabym się jakiegoś specjalisty w tej kwestii.

 2. Dzień dobry! Bardzo proszę o rozwinięcie wątku przez osoby, które zmagały się z podobną sytuacją.

  To jest to:

  Dołączam się do prośby pytającego. Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie i możecie mi coś podpowiedzieć?

 3. Niestety, nie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Osobiście korzystam z innych rozwiązań i póki co się nie zawiodłam. Nie wiem, dlaczego przedmówcy mają tak złe doświadczenia…

  Dobyr case:

  Nie jestem przekonany, czy to jest najlepsza decyzja. Co prawda, nie mogę Ci nic podpowiedzieć w tej kwestii, ale na Twoim miejscu dwa razy bym się zastanowił.

 4. Mój ostatni przedmówca trafił w setkę! Zgadzam się ze wszystkim co powyżej.

  Warto to zaglądać:

  Zdecydowanie zgadzam się z moimi przedmówcami

 5. Czy ktoś ma inne pomysły podjęcia tematu?

 6. Nie wiem doprawdy skąd u Was takie negatywne opinie. Sama/sam korzystam z usług tej firmy od wielu lat i nigdy nie zostałam potraktowana źle.

 7. BioClinic Biorezonans Gliwice

  Każdy spośród nas zetknął się z problemem,
  rekomenduję zapoznanie się z przedmiotem. Jak zwalczyć w ciąży apetyt na słodycze

 8. ubezpieczenia oc online ubezpieczenia oc porównywarka

  Jestem zadowolonym klientem firmy BRAK UBEZPIECZENIA SAMOCHODU BRE UBEZPIECZENIA

Dodaj komentarz