Gdzie bawią się studenci?

Co poza nauką i egzaminami jest najważniejsze dla studenta – niezależnie od tego, czy studiuje on w Warszawie, Londynie, czy… Szczecinie? Oczywiście zabawa i imprezy! A gdzie najlepiej bawią się studenci? Oczywiście w klubach studenckich. W naszym mieście znajdują się dwa takie kluby, które znalazły się w pierwszej dziesiątce rankingu najlepszych klubów studenckich w kraju.

Na drugim miejscu zestawienia przygotowanego przez Magazyn Studencki “Dlaczego?” znalazł się należący do Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, obchodzący niedawno swoje 50-lecie klub “Pinokio” znajdujący się przy ul. Sikorskiego. Lepszy okazał się tylko koszaliński klub “Kreślarnia”.

Natomiast na piątej pozycji znalazła się jeszcze jedna szczecińska imprezownia – o wiele młodszy od sędziwego “Pinokia” niezależny HeyaClub, znajdujący się na ul. Czarnieckiego w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP.

Pierwsza piątka najlepszych klubów prezentuje się następująco:
1. Kreślarnia – Koszalin
2. Pinokio – Szczecin
3. Bukszpryt – Gdynia
4. Karlik – Kraków
5. HeyaClub – Szczecin

Więcej o klubach, w których najchętniej bawią się studenci, można przeczytać w ostatnim numerze Magazynu Studenckiego “Dlaczego?”. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz